دانیل دای کیم و دنی ترجو به بازیگران انگلیسی “مثل اژدها: ثروت بی نهایت” پیوستند


تریلر داستان استودیو Ryu ga Gotoku مثل اژدها: ثروت بی نهایت نسخه انگلیسی دریافت کرده است و دارای صداگذاری و بومی سازی است. دانیل دای کیم (صدای جانی گات) ردیف مقدسین)، جایی که او نقش ماساتاکا ایبینا را بازی می کند و دنی ترخو افسانه ای نقش دوایت مندز را بازی می کند. تریلر زیر را ببینید. با این حال، اگر می خواهید کورکورانه از آن لذت ببرید، مراقب اسپویل ها باشید.

به عنوان پیگیری برای ریو گا گوتوکو: ریو گا گوتوکو، ثروت بی نهایت این یک بازی RPG نوبتی با شخصیت اصلی Kasuga Ichiban است. او وارد هونولولو هاوایی می شود که بیش از سه برابر ایززاکی ایجینچو در یوکوهاما است و پس از انجام یک شوخی عملی با کازوما کیریو آشنا می شود. این دو با هم متحد می شوند و سایر اعضای حزب از عناوین قبلی نیز بازمی گردند، از جمله آداچی، سائکو و نامبا.

مثل اژدها: ثروت بی نهایت این بازی در تاریخ 26 ژانویه 2024 برای PS4، PS5، Xbox Series X/S، Xbox One و PC منتشر خواهد شد و با قیمت 70 دلار به فروش می رسد. همچنین از روز اول Game Pass در دسترس خواهد بود. در اینجا درباره پیشرفت‌های رزمی و مشاغل مختلف اینجا بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید