Like a Dragon: Infinite Wealth شامل یک فعالیت پوکمون مانند به نام Suzimon است.


این کافی نیست مثل اژدها: ثروت بی نهایت فعالیت های زیادی مانند جزیره دوندوکو، بازی های آرکید، سیاه چال های تصادفی و غیره وجود دارد، اما سوجیمون نیز وجود دارد.از پوکمونفعالیت هایی مانند این شامل گرفتن سوجیمون در هاوایی، آموزش آنها و مبارزه با آنها در نبردهای 3 به 3 است.

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی (ترجمه شده از طریق Gematsu) گفته شد، هدف نهایی شکست دادن Discreet Four و Sujimon Master است. پس از نبرد در هاوایی می توانید سوجیمون را با ارائه یک هدیه سوجی به او استخدام کنید. حملات زمان محدودی نیز وجود دارد و اگر سوجیمون را شکست دهید، قطعا می توانید به او بپیوندید. البته یک نقطه سوجیمون گاچا نیز وجود دارد که می توانید با خرج کردن پول یا بلیط سوجیمون را احضار کنید.

در نبرد، ایچیبان به سوجیمون دستور می دهد تا تیم دیگر را شکست دهد. پنج نوع مختلف با شباهت‌های منحصربه‌فرد وجود دارد که به تیم‌های تخصصی و ترکیب‌های متعادل‌تر اجازه می‌دهد. همچنین می‌توانید از «فرمان‌های استراتژیک» برای انجام حملات ویژه استفاده کنید. سوجیمون با غذا دادن به سوجیمونچ بزرگ می‌شود و با خوردن همان غذا به او بیدار می‌شود. تکامل نیز وجود دارد.

اگر این کافی نیست، می توانید سوجیمون را به جزیره دوندوکو ببرید. با استفاده از مزرعه، می توانید سطح سوجیمون را بالا ببرید، که به رشد محصولات و کسب درآمد در جزیره نیز کمک می کند. ایچیبان با افزایش باورهای خود می تواند “نقش فعال” تری در مبارزه ایفا کند. در نهایت، محدودترین کار، سوجیمانسر، وجود دارد که به کاسوگا اجازه می دهد تا سوجیمون را در طول نبرد احضار کند. هر بار که سوجیمون را آموزش می دهید، کار قدرتمندتر می شود.

مثل اژدها: ثروت بی نهایت در 26 ژانویه 2024 برای PS4، PS5، PC، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر می شود. این طولانی‌ترین بازی این سری است و ماسایوشی یوکویاما، مدیر استودیو RGG می‌گوید که «بی‌پایان» را به سطح جدیدی می‌برد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید