Like a Dragon: Infinite Wealth رکورد پیش خرید سری را شکست


پیش از آن مثل اژدها: ثروت بی نهایت در زمان انتشار، استودیوی توسعه‌دهنده Yakuza کاملاً روشن کرد که این RPG بزرگترین و جاه‌طلبانه‌ترین بازی آن تا به امروز خواهد بود، و پس از انتشار، بازی نتایجی را ارائه کرد که توسعه‌دهندگان به آن امیدوار بودند. موفقیت آرزو کرده ام نه تنها مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، ثروت بی نهایت علاوه بر این، طبق گفته استودیوی Ryu ga Gotoku، پس از انتشار، رکورد اوج کاربر همزمان سری در Steam را شکست و قبل از انتشار، علاقه مشابهی دریافت کرد.

در مصاحبه ای با 4Gamer (ترجمه Noisy Pixel)، رئیس استودیو Masayoshi Yokoyama فاش کرد: مثل اژدها: ثروت بی نهایت فروش پیش‌سفارش بالاتری نسبت به سایرین ثبت کرد مثل اژدها/یاکوزا بازی ها تا الان

یوکویاما گفت: «به ویژه در ژاپن خوب عمل می کند. ما در حال حاضر نسخه فیزیکی و دیجیتالی داریم، بنابراین مقایسه اعداد با عناوین گذشته دشوار است، اما از نظر پیش‌فروش فیزیکی، این بالاترین در تاریخ این سری است.»

در بررسی بازی، امتیاز 9/10 را به آن دادیم.مثل اژدها: ثروت بی نهایت این یک RPG شگفت انگیز در مقیاس بزرگ است که همه چیز را از “RGG Studio” گرد هم می آورد. ریو گا گوتوکو/مثل اژدها این فرنچایز در 20 سال گذشته در دست ساخت بوده است. تجربه ای فوق العاده با کیفیت بالا که همه چیزهایی را که در مورد سلف خود دوست داشتید دو چندان می کند. ثروت بی نهایت تبدیل سریال به یک فرنچایز JRPG پیشرو در ژانر را کامل می کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

مثل اژدها: ثروت بی نهایت بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید