Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name افشای نشت از فروشگاه PS تاریخ انتشار، گیم پلی، جزئیات داستان و موارد دیگر


سال گذشته،یاکوزا گایدن مردی که نامش پاک شداین یکی از چندین عنوان جدید در فرنچایز است که توسط استودیو RGG اعلام شده است. این بازی که به عنوان یک مبارز در مقیاس کوچک تبلیغ می شود، کازوما کیریو را بار دیگر در کانون توجه قرار می دهد و در طول رویدادها بر داستان او تمرکز می کند.یاکوزا 6 شعر زندگیویاکوزا: یاکوزا. و در حالی که از زمان معرفی این عنوان، جزئیات کمی در مورد آن وجود داشته است، اخیراً اطلاعات جدید زیادی منتشر شده است.

همانطور که Gematsu کشف کرد، PSDeals (وب سایتی که صفحات فروشگاه پلی استیشن را ردیابی می کند) اخیراًیاکوزا گایدن مردی که نامش پاک شداین لیست شامل اسکرین شات های جدید، جزئیات مربوط به داستان و گیم پلی و تاریخ های عرضه خاص است.

در این فهرست آمده است: زمانی که یک یاکوزای افسانه‌ای بود، کازوما کیریو مرگ خود را جعل کرد و نام خود را برای محافظت از خانواده‌اش رها کرد. “اکنون او درگیر یک درگیری توسط یک شخصیت مرموز شده است که سعی می کند او را مجبور به مخفی کردن کند. یک داستان اکشن جذاب را با نبردهای استخوان خرد کن آغاز کنید. ”

به نظر می رسد که بازیکنان، مانند قبل، به دو سبک مبارزه دسترسی دارند که می توانند به دلخواه بین آنها جابجا شوند.یاکوزاجنگجو اینها بر سبک یاکوزا تمرکز می‌کنند که می‌تواند «حرکات شدید تهاجمی با قدرت و استعداد بی‌نظیر Kiryu» را به راه بیندازد و بر استفاده از تجهیزات پیشرفته مانند سیم‌های اتصال پرانرژی، با تأکید بر سرعت و دقت، متکی است. .

همچنین، به نظر می رسد که سه مکان در بازی وجود دارد که بازیکن می تواند آزادانه در آن ها کاوش کند. اینها شامل دو مکان دوباره ظاهر می شوند، سوتنبوری و یوکوهاما، و یک مکان جدید که به سادگی منطقه قلعه “اسرارآمیز” و “محرمانه” نامیده می شود.

بسیاری از فعالیت های جانبییاکوزاعناصر آشنا برای بازیکنان مانند مسابقات در پیست های جیبی، کلوپ های کاباره و کارائوکه نیز به نمایش گذاشته می شوند. در همین حال، یک سری دیگر از ارسال‌ها بر روی شخصیتی به نام آکامه تمرکز می‌کند و کیریو را وارد یک «نمایش حماسی» می‌کند که در حین کاوش و لذت بردن از آن آشکار می‌شود.

علاوه بر اسکرین شات‌های جدید (که در زیر می‌توانید مشاهده کنید)، لیست همچنین بیان می‌کند که بازی دارای قابلیت چند نفره آفلاین 2 نفره است و از ارتقاء رایگان از PS4 به PS5 پشتیبانی می‌کند.

طبق لیستیاکوزا گایدن مردی که نامش پاک شدنمایشگاه RGG Summit Summer 2023 برای 15 ژوئن برنامه ریزی شده است، جایی که انتظار داریم به زودی اطلاعات جدیدی در مورد بازی داشته باشیم، بنابراین منتظر جزئیات تایید شده رسمی باشید.

مردی که مانند اژدها گیدن نام خود را پاک کرد
مردی که مانند اژدها گیدن نام خود را پاک کرد

مردی که مانند اژدها گیدن نام خود را پاک کرد
مردی که مانند اژدها گیدن نام خود را پاک کردنویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید