نسخه دوبله انگلیسی “Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased” در آپدیت رایگان این ماه منتشر خواهد شد.


توسعه دهنده، Ryu ga Gotoku Studio، یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرداین به بازی یک دوبله انگلیسی کاملاً صدادار می دهد. انتظار می‌رود این به‌روزرسانی در ماه دسامبر برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شود.

متأسفانه استودیو هیچ جزئیاتی در مورد بازیگران این به روز رسانی فاش نکرده است. اما بیایید نگاهی به برخی از تصمیمات بازیگری بیندازیم. ریو گا گوتوکو: ریو گا گوتوکو برای دریافت نکاتی در مورد اینکه چه کسی صدای کدام شخصیت ها را در دوبله انجام خواهد داد. برای مثال صدای کازوما کیریو توسط داریل کوریلو اجرا شد. ریو گا گوتوکو: ریو گا گوتوکوو به احتمال زیاد در دوبله جدید این نقش را دوباره ایفا خواهد کرد. به طور مشابه، مت مرسر نیز احتمالاً نقش خود را در نقش گورو ماجیما بازی خواهد کرد.

یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد در نوامبر منتشر شد. بازی مدتی پس از اتفاقات زیر شروع می شود: ریو گا گوتوکو 6 شعر زندگی، داستان فرارهای Kiryu در طول وقایع منتهی به پایان بازی را روایت می کند. ریو گا گوتوکو: ریو گا گوتوکو. کیریو که به عنوان یک مامور برای جناح دایدوجی عمل می کند، درگیر توطئه نسل سوم Nishitani Homare می شود.

بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید. یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید