دوبله انگلیسی “Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased” در پچ پس از انتشار منتشر می شود


در همین حال مثل اژدها: ثروت بی نهایت برای استودیو Ryu ga Gotoku به دلیل عجیب بودن آن (و مکان های احیای احتمالی) هیاهوی زیادی وجود دارد. یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد اوایل نوامبر خواهد رسید. آنچه را که پس از حادثه کازوما کیریو اتفاق می افتد به تصویر می کشد. ریو گا گوتوکو 6 شعر زندگیاو با نام رمز “Noryu” کار می کند.

شبیه به ریو گا گوتوکو: ریو گا گوتوکو، صداپیشگان انگلیسی در ارتباط با بومی سازی نمایش داده می شوند. متاسفانه در زمان راه اندازی بازی امکان دوبله وجود ندارد. یونگ آره، یوتیوبری مسئول صدای انگلیسی Kiryu داستان جانبی و ثروت بی نهایت، در توییتی جدید این موضوع را تایید کرد.

“از آنجا که مثل اژدها گایدن چند هفته دیگر منتشر می شود و ممکن است بسیاری از مردم در این مورد ندانند، اما باید به شما اطلاع دهیم که دوبله انگلیسی در روز راه اندازی در دسترس نخواهد بود و به عنوان یک پچ پس از عرضه منتشر خواهد شد. من فکر می کردم وجود خواهد داشت. (هنوز تاریخ رسمی وجود ندارد). لطفا مشتاقانه منتظر باشید! ”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه نسخه دوبله انگلیسی آن کی می رسد، با ما همراه باشید. یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد ‘ در 9 نوامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC منتشر خواهد شد. همچنین در روز اول Game Pass منتشر خواهد شد.این نسخه شامل آزمایش‌های زیر است مثل اژدها: ثروت بی نهایت صحنه هایی هستند که در بازی اصلی نیستند.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید