جزئیات و اسکرین شات های جدیدی درباره داستان و شخصیت های Like a Dragon Gaiden فاش شد


وب سایت رسمی Yakuza Studio به روز شد. یاکوزا گایدن مردی که نامش پاک شد با جزئیات و تصاویر جدید. ما برخی از شخصیت هایی را که کیریو با آنها ملاقات خواهد کرد، شرح خواهیم داد.

عقب یاکوزا 6 شعر زندگیKiryu به عنوان یک زن به مدرسه Daidouji تعلق دارد و ماموریت های مختلفی را بر عهده می گیرد. او پس از رفتن به یوکوهاما برای ردیابی یک صحنه قاچاق غیرقانونی طلا، با چندین مامور Daidoji روبرو می شود و پس از تحریک آنها را هدر می دهد. متأسفانه گروه عجیبی از مردم که Kiryu را می شناسند ظاهر می شوند و معامله به هم می خورد، بنابراین Kiryu باید آنها را ردیابی کند.

شخصیت های دیگر عبارتند از کوسی شیشیدو از خانواده واتاسه و رئیس آینده فدراسیون Omi. یوکی تسورونو، کاپیتان و معاون خانواده واتاسه. آکامه، یک فرد مرموز با شبکه ای که همه چیز را در مورد سوتنبوری می داند. و کیهی هاناوا که فرقه دایدوجی را رهبری می کند. البته Homare Nishitani III، رئیس قبیله Onigami وجود دارد.نام آشنا خواهد بود یاکوزا 0 بازیکنان، هدف کیریو چیست؟

مشکل فرقه دایدوجی نیز وجود دارد که از طریق ارتباط با سیاست مینورو دایدوجی به ثروت زیادی دست یافت.در صورت امکان می خواهم بیشتر بدانم یاکوزا گایدن مردی که نامش پاک شد 9 نوامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود.

یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد (8)
یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد (9)
یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد (10)
یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد (1)
یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد (2)
یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد (3)
یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد (4)
یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد (5)
یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرد (6)نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *