مانند یک توسعه دهنده Dragon قصد دارد در سال 2024 “یک اعلامیه بزرگ دیگر” ارائه دهد


استودیو Yakuza در سال 2023 با انتشارهای زیر بسیار فعال بوده است: Ryu ga Gotoku Restoration! و یاکوزا گایدن: مردی که نامش را پاک کرداستودیو همچنین در حال آماده شدن برای راه اندازی قریب الوقوع قسمت اصلی بعدی این مجموعه است. مثل اژدها: ثروت بی نهایت. با این حال، همانطور که می توانید تصور کنید، چیزهای بیشتری در راه است که در ماه های آینده برخی از آنها را اعلام خواهیم کرد.

ماسایوشی یوکویاما، مدیر استودیو ریو گا گوتوکو، در پیامی برای سال نو به فامیتسو فاش کرد که “اعلامیه مهم دیگری” در سال 2024 منتشر خواهد شد.

ما بسیار خوشحالیم که می‌توانیم کار جدید خود را منتشر کنیم.» مثل اژدها: ثروت بی نهایت یوکویاما گفت در چنین سالی. اکنون نمی‌توانیم منتظر انتشار باشیم، اما امیدواریم در سال 2024 اعلامیه بزرگ دیگری داشته باشیم.

با توجه به این که ثروت بی نهایت از آنجایی که هنوز راه اندازی نشده است، احتمالاً می توانیم با خیال راحت نسخه دیگری را رد کنیم مثل اژدها این کاملاً ممکن است که یک بازی اعلام شود و یک اسپین آف دیگر نیز اعلام شود، اما دقیقاً یک اعلامیه “بزرگ” نیست. بیایید نگاهی به مورد سوم بیندازیم داوری خب بازی کی منتشر میشه؟ بالاخره مدتی از انتشار آن می گذرد، بنابراین قضاوت را از دست داد.

در هر صورت، ریو گا گوتوکو/مثل اژدها طرفداران مشتاقانه منتظر ورود این هیولا هستند مثل اژدها: ثروت بی نهایت برای عرضه بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید