فیلم بعدی خالق «مثل اژدها» با حضور بازیگران بین‌المللی می‌تواند به جذابیت جهانی منجر شود


توشیهیرو ناگوشی، که به خاطر مشارکت در تولید یاکوزا مشخص شد که در قسمت بعدی این سریال یک بازیگر وسترن حضور خواهد داشت. ناگوشی در مصاحبه ای با Video Games Chronicle فاش کرد که پروژه جدیدی در حال توسعه است و ممکن است بازیگران بین المللی تری در آن حضور داشته باشند.

ناگوشی گفت که مکانیزم های بازی بعدی هنوز در حال شکل گیری هستند و او پس از تقویت مکانیک ها شروع به انتخاب شخصیت ها خواهد کرد.

ناگوشی گفت: «در حال حاضر، ما عمدتاً روی بهبود بازی اصلی تمرکز کرده‌ایم، بنابراین انتخاب بازیگران هنوز در مراحل اولیه است. اما قطعاً این برنامه است، زیرا من می‌خواهم چیزی شبیه یک فیلم بسازم و از شهرت و محبوبیت بازیگرانم استفاده کنم تا بازی‌ام را به افراد بیشتری ارائه کنم.»

وقتی از ناگوشی پرسیده شد که آیا بازی او بازیگران بین المللی بیشتری را برای افزایش جذابیت بالقوه پروژه بعدی خود در صحنه جهانی نشان می دهد، پاسخ داد: “بله”.

او گفت: “اگر قرار است از یک بازیگر استفاده کنید، به احتمال زیاد از فردی خارج از ژاپن استفاده خواهید کرد.”

برای روشن تر شدن زمینه، یاکوزا حق رای، اکنون تغییر نام داده است مثل اژدهابه طور سنتی چندین بازیگر ژاپنی را در نقش های شخصیتی مختلف در هر دو طرف قانون نشان می دهد.این سالها بازسازی یاکوزا! من بازیگران زیادی را دیده ام که از آنجا برگشته اند یاکوزا 0 برای ایفای نقش چند شخصیت.

ناگوشی قبلاً فیلم بعدی را با کار کوئنتین تارانتینو مقایسه کرده بود و گفته بود که شامل خشونت به عنوان بخشی از بازی خواهد شد و جایی برای طنز وجود خواهد داشت. او گفت: “من چیزهایی که فقط ترسناک یا فقط وحشیانه و وحشیانه هستند را دوست ندارم. من انسانیت، حماقت و جدیت می خواهم. همین الان احساس می کنم.”

ناگوشی در حال حاضر با ناشر NetEase در استودیوی جدید خود به نام ناگوشی استودیو کار می کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *