Light No Fire یک بازی جدید جاه طلبانه از استودیو پشت No Man’s Sky است


آسمان هیچ مردی Developer Hello Games از زمانی که تقریباً یک دهه پیش عرضه شد، به گسترش و بهبود بازی بقای فضایی اختصاص یافته است. این به روز رسانی ها برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهند داشت، اما استودیو چیزهای دیگری نیز در دست ساخت دارد. در مراسم The Game Awards، بنیانگذار و رئیس Hello Games، شان موری برای رونمایی به روی صحنه رفت بدون آتش روشن کن، او می گوید بازی بعدی این استودیو به اندازه بازی های قبلی خود بزرگ و جاه طلب خواهد بود. آسمان هیچ مردی، من همان جمله قبلی را تکرار می کنم.

بدون آتش روشن کن بازی در سیاره ای هم اندازه زمین، با فضایی بسیار شیک و خارق العاده، محیطی سرسبز و مجلل، و پیچ و تاب بی نظیری از زندگی با انواع موجودات و هیولاها اتفاق می افتد. این عنوان چند نفره از نسل رویه‌ای استفاده می‌کند، مکانیک بقا و ساختمان را پیاده‌سازی می‌کند، و از دیدگاه اول شخص بازی می‌شود، بنابراین مطمئناً بخشی از آن DNA را به اشتراک می‌گذارد. آسمان هیچ مردی. تریلر اعلامی فوق‌العاده را در زیر ببینید که برخی از گیم‌پلی‌های درون موتور را به نمایش می‌گذارد.

در مورد زمان بندی چیزی گفته نشده است بدون آتش روشن کن آیا برای کدام پلتفرم ها اعلام می شود یا در حال توسعه است؟نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید