Life is Strange: توسعه دهنده True Colors با اخراج مواجه می شود


بازی عرشه 9 زندگی عجیب است: رنگ های واقعی شهرت و سریال The Expanse: Story بیکار شدن الیزابت بالو، طراح داستان، این خبر را در آخر هفته منتشر کرد و در توییتی نوشت: “بسیاری از باهوش ترین، مهربان ترین و با استعدادترین همکاران ما در Decknine اخراج شده اند. دلم برای آنها می سوزد.”

او همچنین به استودیو استخدام گفت: “مراقب مردم در D9 باشید. پشیمان نخواهید شد.” جالب اینجاست که بالو بعداً توضیح داد که این رهبر تیم بود که اخراج شد. به رهبران تیم من شمشیر داده شد، و به جای اینکه از بین بقیه اعضا انتخاب کنند، ترجیح دادند به آنها دل ببندند، آنها ترجیح دادند خودشان را تسلیم کنند. آن دوباره.”

پس از گمانه زنی ها، بالو ادامه داد که او فقط در مورد سرنخ های تیم خودش (مسئول داستان) صحبت کرده و نه «تیم ها یا رهبران دیگر».

بنابراین، در حالی که بازی‌های نزدیک به انتشار باید خوب باشند، باید دید پروژه‌های آینده (مانند نسخه‌های جدید بالقوه) چه خواهند بود. زندگی عجیب است عنوان) به خوبی کار می کند. تا آن زمان، لطفا منتظر آخرین اطلاعات باشید.

The Expanse: Story Series – قسمت 1 در تاریخ 27 جولای در فروشگاه Epic Games برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. پس از آن هر دو هفته یکبار چهار قسمت دیگر منتشر می شود. همچنین انتشار DLC در تاریخ بعدی تایید شده است، اما جزئیات آن فاش نشده است.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *