Life is Strange: Double Exposure Trailer Highlights Safi


اسکوئر انیکس زندگی عجیب است برای انتشار اواخر امسال برنامه ریزی شده است Life is Strange: Double Exposureداستان فیلم چندین سال پس از وقایع فیلم اول می گذرد و مکس کالفیلد را دنبال می کند که در کالج کالدون در ورمونت تحصیل می کند و دوستان جدیدی مانند سافی پیدا می کند. تریلر جدید شخصیت او را برجسته می کند و پیشینه بیشتری در مورد دوستی او با مکس ارائه می دهد.

Safiyah Llewellyn Fayyad، که معمولاً به عنوان Safi شناخته می شود، به عنوان یک شاعر و اجتماعی معرفی می شود که مایل است به مکس کمک کند تا باز شود. اما وقتی یک شب ناگهان او را به قتل می‌رسانند و مکس قدرت‌های زمان‌بر او را دوباره بیدار می‌کند، اوضاع بدتر می‌شود. اما به جای اینکه به عقب برگردد، وارد یک جدول زمانی موازی می شود.

در این تایم لاین، صافی همچنان زنده است (همراه با تغییرات دیگر). این خبر خوبی است اگر قاتل او هنوز آزاد نباشد. مکس امیدوار است با سفر بین خطوط زمانی معمای مرگ دوستش را حل کند. جالب اینجاست که تایید شده است که صفی دختر یاسمین رئیس جمهور کالدون است، اما باید دید که این موضوع چه تاثیری بر روند دادرسی خواهد داشت.

Life is Strange: Double Exposure این بازی در تاریخ 29 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد و نسخه Nintendo Switch نیز در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد. انتقال داده های ذخیره پشتیبانی نمی شود، اما به منظور احترام به پایان بازی قبلی، بازیکنان می توانند پایان مورد نظر خود را در شروع انتخاب کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید