Life is Strange: Double Exposure به پایان نسخه قبلی خود احترام می گذارد و از انتقال ذخیره پشتیبانی نمی کند


Deck Nine Games در جریان زنده اخیر، جزئیات و فیلم جدیدی را منتشر کرد. Life is Strange: Double Exposureدر این فیلم مکس کالفیلد از اولین بازی این مجموعه برای بررسی قتل دوستش صفی بازمی گردد. البته چیزی که همه به آن فکر می کنند (علاوه بر سوال «کلویی کجاست؟») این است که این عنوان چگونه به پایان خواهد رسید.

Life is Strange در نهایت دو پایان بسیار متفاوت ارائه کرد. با این حال، توسعه دهندگان اعتراف کردند که ترجیح دادند به هر دو پایان احترام بگذارند تا اینکه یکی را به عنوان قانون قبول کنند.اتفاقی که در طول بازی می افتد قرارگیری مجدد در معرض ویروساگر برای اولین بار است که این سریال را بازی می کنید، نگران نباشید، برای لذت بردن از داستان نیازی به بازی های قبلی ندارید.

در بازی اول هیچ انتقال داده ذخیره ای وجود ندارد، اما مکالمات اولیه بازی به مکس اجازه می دهد تا بر اساس تجربیات خود (از جمله وضعیت کلوئی) انتخاب کند. اگر می خواهید ببینید که چگونه اوضاع تغییر می کند و گزینه های دیگر را امتحان کنید، این نیز یک گزینه است.

Life is Strange: Double Exposure این بازی در تاریخ 29 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد و نسخه Nintendo Switch نیز در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید