Life is Strange: Double Exposure گیم پلی و جزئیات جدیدی را معرفی می کند


عرشه نه بازی Life is Strange: Double Exposure پخش زنده توسط تیم سازنده جزئیات و گیم پلی جدیدی را فاش کرد. در داستان، مکس کالفیلد، شخصیت اصلی بازی قبلی، بزرگ شده و اکنون استاد دانشگاه کالدون است. چند ماه پس از ورود او به دانشگاه، بهترین دوستش صفی درگیر یک قتل مرموز می شود.

هنگامی که مکس سعی می کند از توانایی خود برای بازگشت به عقب استفاده کند، مسیری به یک جدول زمانی جایگزین باز می کند که در آن Safi هنوز زنده است. قاتل هنوز آزاد است، بنابراین برای نجات او مسابقه ای با زمان است. تایید شده است که برای پخش زنده عمومی قابلیت بازگشت به عقب وجود ندارد. در عوض، مکس می‌تواند بین خطوط زمانی به این سو و آن سو سفر کند، سرنخ‌هایی درباره مظنونان پیدا کند و رویدادها را شنود کند.

البته، رویدادهای یک جدول زمانی می‌توانند روی دیگری تأثیر بگذارند و معماهای بالقوه‌ای را مطرح می‌کنند که می‌توان از این طریق حل کرد. حداکثر ممکن است بین خطوط زمانی اشتباه گرفته شود، بنابراین این وظیفه بازیکنان است که مراقب باشند و تفاوت ها را به خاطر بسپارند تا از لحظات ناخوشایند جلوگیری کنند.

Life is Strange: Double Exposure این بازی در تاریخ 29 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد و نسخه Nintendo Switch نیز در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید