بازی Life is Strange: Double Exposure Expanded Gameplay در 13 ژوئن عرضه می شود


عنوان بعدی Deck Nine Games زندگی عجیب است سلسله، قرارگیری مجدد در معرض ویروسپاییز امسال منتشر خواهد شد. تریلر جدید برای اولین بار در نمایشگاه ایکس باکس گیمز پخش شد و پخش زنده آن در تاریخ 13 ژوئن ساعت 9 صبح به وقت PDT/12 بعدازظهر EDT برگزار خواهد شد.

این بازی دارای گیم پلی توسعه یافته و جزئیات جدید از کارگردان بازی و داستان تیم سازنده و همچنین حضور هانا تل است که صداپیشگی مکس کالفیلد را بر عهده دارد. Life is Strange: Double Exposure مکس چندین سال پس از وقایع بازی اول اتفاق می‌افتد، مکس پس از اینکه دوستش صفی را مرده است، از قدرت خود استفاده می‌کند تا زمان را به عقب برگرداند.

با این حال، به همین دلیل، او وارد یک جدول زمانی موازی می شود که در آن صفی هنوز زنده است. در تعقیب قاتل، مکس باید از توانایی جدید خود برای سفر بین خطوط زمانی فعلی و موازی استفاده کند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، او را پیدا کند. مانند عناوین قبلی، او می تواند متحدانی را به دست آورد و انتخاب هایی انجام دهد که پیامدهای بلندمدتی دارد.

Life is Strange: Double Exposure برای عرضه در 29 اکتبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC برنامه ریزی شده است. تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ مشخص نشده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید