انتشار دسترسی زودهنگام «Life by You» برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد


پارادوکس تعاملی از سیمز شبیه سازی زندگی رقیب زندگی توسط شما قرار بود در عرض چند هفته وارد دسترسی زودهنگام شود، اما درست قبل از نقطه عطف قریب الوقوع، این شرکت اعلام کرد که انتشار دسترسی زودهنگام بازی به تعویق افتاده است.

معاون مدیرعامل ماتیاس لیلجا در پیامی که در فروم های رسمی Paradox Interactive منتشر شد، اعلام کرد: زندگی توسط شما انتشار دسترسی زودهنگام برای مدت نامعلومی به تعویق افتاده است. در پیام لیلیا هیچ جزئیات خاصی در مورد علت به تعویق افتادن بازی ارائه نشده است و همچنین به تاریخ یا پنجره جدیدی اشاره نشده است که نشان می دهد تیم فعلاً سکوت خواهد کرد تا زمانی که لیلیا می گوید که او در حال انتخاب است.

پس از بررسی های زیاد، متأسفیم اعلام کنیم که تصمیم به پس گرفتن این پیشنهاد گرفته ایم.» زندگی توسط شما در پیام لیلجا آمده است: «تاریخ انتشار Early Access قبلاً برای 4 ژوئن تعیین شده بود. “این تصمیم آسانی نبود، به خصوص که ما درک می کنیم که انتظارات و هیجان بسیاری از بازیکنان برای این مسابقه وجود دارد. با این حال، ما معتقدیم زمان بیشتری برای توسعه لازم است. ماسو.

“در حالی که ما دوست داشتیم به یک پنجره جدید متعهد باشیم، ما معتقدیم که عاقلانه تر است تا زمانی که از قبل برنامه ریزی می کنیم، به جای متعهد شدن به تاریخ جدیدی که مطمئناً نمی توانیم ملاقات کنیم، دست نگه داریم.

ما در اسرع وقت اطلاعات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

زندگی توسط شما در حال حاضر برای کامپیوتر در حال توسعه است. پس از انتشار، در Steam و فروشگاه Epic Games در دسترس خواهد بود. هنوز خبری در مورد نسخه احتمالی کنسول آینده وجود ندارد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید