توسعه دهنده Life by You Paradox Tectonic بسته می شود


پس از لغو زندگی توسط شماParadox Interactive بسته شدن توسعه دهنده خود، Paradox Tectonic را اعلام کرد. این شرکت در سال 2019 برای توسعه عناوین سیم کارت تاسیس شد و متشکل از 24 کارمند بود.

فردریک وستر، مدیر عامل پارادوکس گفت: «این… زندگی با استفاده انتشار دسترسی زودهنگام متأسفانه، تنها پروژه آنها لغو شده است، بنابراین آنها باید تصمیم سختی برای بستن استودیو خود بگیرند. ما عمیقا از تلاش‌های آنها در وارد کردن پارادوکس به ژانری جدید قدردانی می‌کنیم. ”

در مارس 2023 اعلام شد زندگی توسط شما قرار بود رقیب EA باشد. سیمزبه خصوص با نماینده سابق راد هامبل. سیمز او رهبر برچسب است و توسعه را رهبری می کند. ویژگی های قابل توجه عبارتند از: جهان باز بدون صفحه نمایش بارگیری و مکالمه به زبان های واقعی، ابزارهای سازنده برای ایجاد محتوا و تعامل مستقیم انسانی در منظر سوم شخص.

نسخه دسترسی اولیه برای رایانه شخصی قرار بود در سپتامبر 2023 منتشر شود، اما چندین بار به تعویق افتاد. اخیراً، پارادوکس یک تعویق نامحدود را برای نگاه گسترده تر به پروژه اعلام کرد که منجر به لغو اخیر آن شد.

آن‌ها می‌توانستند زمان بیشتری برای بهبود این عنوان بدهند، اما ماتیاس لیلجا، معاون مدیرعامل پارادوکس، گفت: «اگر احساس می‌کنید نمی‌توانید حتی با زمان بیشتری به نسخه‌ای که از آن راضی هستید نزدیک‌تر شوید، وقت آن است که متوقف شوید. '' من هم اینچنین فکر میکنم.” لیلجا شایستگی این عنوان را تصدیق کرد و از “کار سخت تیمی که برای تحقق آن تلاش کردند” تمجید کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید