Life by You توسط Paradox Interactive لغو شد


Paradox Interactive است زندگی توسط شما، یک بازی شبیه سازی زندگی آینده که به عنوان رقیب EA تبلیغ می شود سیمزMattias Lilja، معاون مدیر عامل Paradox Interactive، در پیامی که در انجمن رسمی پارادوکس به اشتراک گذاشته شد، لغو بازی را اعلام کرد. این به تعویق افتادن نامحدود انتشار دسترسی زودهنگام بازی در Steam که در ماه می اعلام شد، رخ می دهد.

توضیح زندگی با استفاده در رابطه با لغو، لیلیا گفت که به دنبال تعویق نامشخص نسخه Early Access، Paradox Interactive به پروژه “در چشم انداز وسیع تری” نگاه کرد و با این حال، او “به تدریج در حال بهبود” بود متوجه شد که کیفیت هنوز با سطحی که شرکت از آن راضی بود فاصله دارد.

«چند هفته پیش، ما تصمیم گرفتیم که انتشار Early Access را به منظور ارزیابی مجدد به تعویق بیندازیم زندگی توسط شمالیلیا نوشت: ما تصمیم گرفتیم بازی را به تعویق بیندازیم زیرا احساس می کردیم که هنوز بخش های مهمی از بازی کم است. تمدید بازی یک گزینه بود، اما زمانی که استراحت کردیم و بازی را به طور کلی نگاه کردیم، مشخص شد که راه انتشار با اطمینان بسیار طولانی و نامشخص است.

این به این معنی نیست که این بازی هیچ ویژگی امیدوارکننده ای را نشان نمی دهد. زندگی توسط شما لیلجا ادامه می دهد: “این پروژه دارای تعدادی نقاط قوت است و یک تیم اختصاصی برای تحقق بخشیدن به آن سخت تلاش کردند.” اما وقتی تصمیم گرفتیم که دیگر زمان ما را به نسخه‌ای که از آن راضی بودیم نزدیک‌تر نمی‌کند، تصمیم گرفتیم که بهتر است آن را کنار بگذاریم. به خصوص زمانی که تصمیم ما خیلی دیر در این فرآیند گرفته شد.”

باید دید لغو بازی چه تاثیری بر تیم سازنده Paradox Tectonic خواهد گذاشت. این شرکت در روزها و هفته های آینده اطلاعات بیشتری در مورد آن نقطه ارائه خواهد کرد. منتظر آخرین اطلاعات باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید