توسعه دروغ P تقریباً کامل شده است


اگر طرفدار رسمی Soulslike هستید، دروغ پ احتمالاً این بازی ای است که مدتی به آن توجه کرده اید.آگاه کردن پینوکیo– داستان های الهام گرفته شده خونیاین اکشن-RPG، دنیایی با الهام از .

در مصاحبه اخیر با 4Gamer، کارگردان بازی Choi Jiwon فاش کرد: دروغ پ توسعه از آخرین به‌روزرسانی توسعه‌دهنده در ماه آگوست، با تولید تقریباً کامل شده و بازی در مراحل نهایی پرداخت و رفع اشکال است، راه زیادی را طی کرده است.

جی وون می‌گوید: «ما در ماه آگوست اعلام کردیم که توسعه حدود 70 درصد کامل شده است، و اکنون فراتر از آن هستیم. “بیشتر توسعه انجام شده است، بقیه با رفع اشکال، پولیش و ترفندهای نهایی مونتاژ می شوند.”

دروغ پ برای سال 2023 برنامه ریزی شده است، اما هنوز تاریخ انتشار مشخصی نداریم. با توجه به این واقعیت که هدف توسعه نزدیک است، می توانیم تصور کنیم که راه اندازی آن خیلی دور نخواهد بود. امیدواریم تاریخ انتشار رسمی را در مراسم The Game Awards در ماه دسامبر اعلام کنیم.

دروغ پ در حال توسعه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC. همچنین در هنگام راه اندازی از طریق Game Pass در دسترس خواهد بود. همانطور که سازنده اخیرا تایید کرده است، این بازی قرار است حدود 30 ساعت گیم پلی را در داستان اصلی ارائه دهد.

شما می توانید جزئیات را در دروغ پ در مصاحبه با توسعه دهنده از اینجا.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید