«دروغ های پی» در ماه انتشار بیش از 1 میلیون نسخه فروخت


اعلام شده توسط NEOWIZ و Round8 Studio. دروغ پ در عرض یک ماه پس از انتشار بیش از 1 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخت. بازی اکشن RPG شبیه به Souls در 18 سپتامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه شد. همچنین در Game Pass موجود است.

سئونگچول کیم، یکی از مدیران عامل NEOWIZ در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: دروغ پ این ثابت کرد که کنسول های بازی خانگی کره ای پتانسیل ایفای نقش فعال در صحنه جهانی را دارند.از دروغ پ این پروژه برای Neowiz و Round8 Studio یک تعهد چالش برانگیز بود و ما به آنچه با این عنوان به دست آوردیم بسیار افتخار می کنیم. ”

کارگردان جیوون چوی گفت: “پاسخ تاکنون شگفت‌انگیز بوده است و ما بسیار سپاسگزاریم که بیش از 1 میلیون بازیکن قبلاً سفر کرات را آغاز کرده‌اند. به همان اندازه، ما در مورد آنچه در پیش است هیجان‌زده هستیم. دروغ پمن نمی توانم صبر کنم تا در زمان مناسب بیشتر به اشتراک بگذارم. ”

بر اساس رمان “پینوکیو” دروغ پ این فیلم در شهری مربوط به دوران بلو اپوک مملو از عروسک های شورشی و بیماری های عجیب و غریب است. به عنوان P، بازیکن باید راهی برای تغییر اوضاع با آقای Geppetto پیدا کند. آنها با شخصیت های مختلف در سراسر شهر ملاقات می کنند. برخی افراد دوستانه هستند، برخی نه، اما شما همچنین می توانید دروغ بگویید، که پیامدهایی دارد (از جمله عواقب برای نتیجه).

بررسی ما را در مورد دروغ پ اینجا. به نظر می‌رسد که محتوای قابل دانلود طبق فهرست‌های شغلی اخیر در حال توسعه است و پس از موفقیت بازی پایه، می‌توانیم در ماه‌های آینده شاهد اعلامیه‌ای مشابه باشیم. لطفا صبر کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید