Lies of P تریلر پرتابی دریافت کرد و تاریخ انتشار جهانی را فاش کرد


دروغ پ نوید یک RPG اکشن وحشیانه و التقاطی Souls را داده بود و کمی هیجان ایجاد کرد. خونی و پینوکیوو با انتشار بازی نه چندان دور، توسعه دهنده Neowiz یک تریلر سریع منتشر کرده است تا نگاهی اجمالی دیگر به آنچه در فروشگاه دارد را به شما نشان دهد. آن را در زیر بررسی کنید.

در همین حال، توسعه دهنده Neowiz نیز در توییتر اطلاعاتی را درباره تاریخ دقیق انتشار جهانی بازی به اشتراک گذاشت. بسته به جایی که هستید، دروغ پ در 18 سپتامبر یا 19 سپتامبر با زمان های مختلف برای هر پلت فرم باز می شود.

به عنوان مثال، در کره جنوبی (خانه Neowiz)، بازی در نیمه شب 19 سپتامبر بر روی تمام پلتفرم ها باز می شود، اما در ساحل غربی ایالات متحده، آنلاک در ساعت 21:00 PDT بر روی Xbox و PC و در ساعت 9 شب روی پلی استیشن باز می شود. PDT آن روز. در نیمه دوم برگزار خواهد شد. در همین حال، دسترسی زودهنگام 72 ساعت قبل از انتشار رسمی بازی برای کسانی که نسخه Digital Deluxe Edition را پیش خرید کرده اند، آغاز خواهد شد. جزئیات مربوط به زمان عرضه جهانی را می توان در زیر یافت.

پس از آزادی، دروغ پ این بازی بر روی Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4 و PC و همچنین از طریق Game Pass بر روی PC و Xbox در دسترس خواهد بود. آخرین گیم پلی بازی را اینجا ببینید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *