Lies of P سه پایان متفاوت دارد


با وعده از خونی– الهام گرفته از یک ماجراجویی روح مانند در یک نسخه گوتیک و پیچ خورده آقای پینوکیو دنیا، دروغ پ با همه چیزهایی که تا کنون فاش شده است، به نظر می رسد امیدوارکننده تر است، اما توسعه دهنده Neowiz کسانی را که مشتاقانه منتظر بازی هستند قبل از اینکه به زودی به بازار عرضه شود هیجان زده خواهد کرد. جزئیات جدید بیشتری ارائه کرد.

او در مصاحبه اخیر با DualShockers، با اشاره به موضوع ارزش تکرار، گفت: دروغ پ کارگردان Choi Ji-won فاش کرده است که بازی دارای سه پایان احتمالی است که احتمالاً یک مکانیک دروغ تعیین می کند که کدام یک. در واقع، چوی گفت کسانی که می خواهند بازی کامل را تجربه کنند باید هر سه پایان را دریافت کنند.

این کارگردان گفت: یکی از کارهایی که ما از قبل برنامه ریزی کردیم این است که نمی خواهیم آن را فقط یک بار بازی کنیم، اگر فقط یک بار آن را بازی کرده باشید، هنوز تمام نشده است. “من به شدت توصیه می کنم آن را چندین بار بازی کنید.”

اساساً سه پایان وجود دارد.

نیویز قبلاً این را اعتراف کرده بود دروغ پ داستان اصلی حدود 30 ساعت خواهد بود، بنابراین هرکسی که برای رسیدن به هر سه پایان تلاش می کند، بدیهی است که تجربه بسیار رضایت بخشی خواهد داشت.

دروغ پ در 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. من اوایل این ماه طلا گرفتم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *