Lies of P تریلر جدیدی را منتشر می کند که واکنش انتقادی را نشان می دهد


Developer Neowiz تریلر جدیدی از بازی اکشن RPG منتشر کرده است دروغ پ. این تریلر نشان می دهد که بازی به طور کلی با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شده است و در عین حال جلوه های بصری و مبارزاتی بازی را به کسانی که هنوز بازی را انجام نداده اند معرفی می کند. آن را در زیر بررسی کنید.

کارگردان جی وون چوی در بیانیه ای گفت: “من از حمایت مثبت طرفداران و رسانه ها به همان اندازه که برای اولین بار شروع به بررسی بازی ها و بازخوردهای سردبیران کردم، هیجان زده و سپاسگزارم. همچنین قوی است.” “نگران نباش، این پایان کار نیست.” دروغ پ! اولین به روز رسانی در حال حاضر در دسترس است، اما این تمام نیست. به روز رسانی های بیشتر برای آینده برنامه ریزی شده است. من نمی توانم صبر کنم تا اتفاقات بعدی را به اشتراک بگذارم، پس با ما همراه باشید!»

دروغ پ اخیراً به‌روزرسانی جدیدی دریافت کرده‌ایم که برخی از جنبه‌های سخت‌تر بازی را آسان‌تر می‌کند. این آپدیت از جمله باعث کاهش سلامتی برخی از هیولاهای میدانی در بازی شد. همچنین اکنون شکستن موضع برخی از هیولاها در بازی آسان تر است.

با این آپدیت، بازیکنان اکنون می توانند به شخصیت های خود احترام بگذارند. بازیکنان می‌توانند به درخت سکه طلا دسترسی داشته باشند و سطوح، اندام‌های P و بازوهای لژیون خود را بازنشانی کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی، مقاله پچ ما را ببینید.

دروغ پ برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S موجود است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، بررسی ما را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید