گیم پلی Lies of P دارای زرادخانه ای از سلاح ها و ارتقاء است


نیویز دروغ پ از بین تعداد زیادی سلاح برای ساختن خود یا کشف سلاح های منحصر به فرد، انتخاب کنید. اما این همه ماجرا نیست، زیرا قهرمان داستان P می تواند یک بازوی سلاح را تجهیز کند. اینها توانایی‌های اضافی، از حملات غوغا گرفته تا حملات دوربرد را ارائه می‌دهند و با ارتقاء، قدرتمندتر می‌شوند. برخی از آن‌ها را در زیر بررسی کنید (به لطف GameSpot).

Deus Ex Machina 2 مین انفجاری را در زمین کاشت که می توان آنها را به 3 ارتقا داد و آسیب بیشتری وارد کرد. Aegis یک باکلر ضد ضربه است، اما پس از ارتقاء می تواند یک ضد ضربه انفجاری ایجاد کند.

چشم فالکون احتمالاً یک گزینه محبوب خواهد بود زیرا به دشمنان می چسبد و شلیک می کند که پس از مدت کوتاهی منفجر می شود. اگر آن را تقویت کنید، می توانید دو گلوله پشت سر هم جاخالی دهید و شلیک کنید. Furminis هنگام شارژ، الکتریسیته می‌تابد، اما می‌توان آن را به دشمنان برق‌گرفته در حین شارژ ارتقا داد.

دروغ پ در 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC با 72 ساعت دسترسی زودهنگام برای دارندگان نسخه Deluxe در دسترس است. برای جزئیات بیشتر گیم پلی، لطفا اینجا را ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید