گیم پلی Lies of P شمشیرهای هفت شاخه، آچار و باس فایت ها را به نمایش می گذارد.


از نیویز دروغ پیک بازی RPG اکشن الهام گرفته از سئول است که در یک شهر زیبای اپوک اتفاق می‌افتد، ماه آینده منتشر شد و همچنان جذاب است. طیف گسترده‌ای از گیم‌پلی‌های جدید در Gamescom با حسن نیت IGN فاش شده است، کارگردان جیوون چوی و مترجم جییون شین درباره برخی از سلاح‌های جدید بحث می‌کنند.

دو مورد در این نمایشگاه وجود دارد که یکی از آنها یک سلاح سنگین است، هفت چهار شمشیر. این یک شمشیر دو دست است که برای کاهش سرعت حملات شما می چرخد. با این حال، می توان آن را با برق ضربان داد تا آسیب بیشتری وارد کند و حرکت خاصی دارد که امواج انرژی ایجاد می کند. سلاح دوم، بله، یک آچار غول پیکر است. سلام، اگر کار کند، کار می کند.

یک رئیس جدید، پادشاه عروسک ها، دشمنی بزرگ با برد وسیع است. می توانید پرتابه ای را شلیک کنید که پس از مدت زمان مشخصی فرود بیاید و منفجر شود و باعث انفجار منطقه ای وسیع شود. حتی اگر غرق شدید، همچنان می‌توانید با NPCها تماس بگیرید تا به شما کمک کنند (متاسفانه هیچ تعاونی وجود ندارد).

دروغ پ 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5، PC، Xbox One و PS4 در دسترس است. آخرین تریلر را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *