Lies of P توسعه دهندگان فرار و دوام را قبل از راه اندازی تنظیم می کنند


از جمله بازی های منتشر شده در ماه سپتامبر می توان به بازی های NEOWIZ اشاره کرد. دروغ پ، یک RPG اکشن روح مانند که در دوران بل اپوک اتفاق می افتد. ما در نسخه ی نمایشی پاسخ مناسبی دریافت کردیم، اما واکنش ها نسبت به جاخالی دادن متفاوت بود. کارگردان جیوون چوی در گفتگو با Eurogamer در Gamescom فاش کرد که تغییراتی برای “انعطاف پذیرتر کردن” آن ایجاد شده است.

“تغییر قسمت جاخالی باعث می‌شود هنگام جاخالی دادن نرم‌تر و انعطاف‌پذیرتر شود. همچنین هنگام جابه‌جایی به حرکت یا عمل دیگری، آن را کوتاه‌تر و روان‌تر کردیم تا جابجایی آسان‌تر شود.”

چوی در مورد دوام سلاح هایی که نیاز به تیز کردن مکرر دارند، گفت: [durability] سازگاری سخته مجبور شدم کمی تنظیم کنم.کل [feedback] این در مورد عادت کردن به سیستم رزمی بود. این اصلی ترین چیزی بود که ما تغییر دادیم. با این حال، او افزود: «من نمی‌توانم همه چیزهایی را که از زمان نسخه آزمایشی تغییر کرده‌اند فهرست کنم، اما البته همه چیز برای بهتر کردن آن به‌طور کامل در نظر گرفته شده است.»

این می تواند توضیح دهد که چرا این نسخه آزمایشی (حداقل در Steam) پس از 5 سپتامبر دیگر در دسترس نخواهد بود. تغییرات زیادی در بازی اصلی وجود دارد، بنابراین ممکن است بهترین ارائه نباشد. البته فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس لطفا منتظر آن باشید.

دروغ پ در 19 سپتامبر برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. آخرین گیم پلی بازی را اینجا ببینید. داستان اصلی حدود 30 ساعت طول می‌کشد، بدون احتساب ماموریت‌های جانبی، اما سه پایان مختلف نیز برای باز کردن قفل وجود دارد که باعث تشویق بیشتر بازی‌ها می‌شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *