توسعه‌دهنده می‌گوید دروغ تاخیری برای «ارائه بهترین تجربه ممکن» ضروری بود


در حالی که هیچ کمبودی در مگاتون های AAA آینده وجود ندارد تا مردم را به دیوانگی بکشاند، تعدادی نسخه کوچکتر نیز وجود دارد که بر روی چندین رادار، به ویژه از Neowiz، فرود آمده است.خونیوپینوکیوRPG اکشن روح ماننددروغ پ.

این بازی در ابتدا قرار بود در ماه آگوست عرضه شود، اما اخیراً در Summer Game Fest نمایش داده شد و Neowiz از تاخیر اندکی تا سپتامبر خبر داد. پس از اعلام این خبر، استودیو در توییتر توضیحاتی در مورد تاخیر ارائه داد و اظهار داشت که احساس می‌کند «چند هفته‌ای دیگر طول می‌کشد تا آخرین اقدامات روی بازی انجام شود».

Neowiz نوشت: «همانطور که ممکن است برخی از شما متوجه شده باشید، تاریخ انتشار رسمی 19 سپتامبر کمی دیرتر از پنجره اولیه عرضه اولیه آگوست اعلام شده است. “تیم احساس کرد که بازی به چند هفته دیگر نیاز دارد تا سنگ تمام بگذارد تا بهترین تجربه ممکن را در زمان عرضه ارائه کند.”

البته با دمودروغ پاین اخیراً در همه پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است، بنابراین بازیکنان می‌توانند طعم پیشنهادات Soulslike را بچشند، بنابراین انتظار برای مدتی طولانی‌تر نیاز به برخی امتیازات دارد.

دروغ پدر 19 سپتامبر برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. همچنین در هنگام راه اندازی در Game Pass در دسترس خواهد بود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید