Lies of P 2 با توجه به آگهی استخدام بر روی Unreal Engine 5 توسعه خواهد یافت


دروغ پ یکی از برجسته‌ترین بازی‌های سال است که مملو از کلاسیک‌های فوری است و چیزی را ارائه می‌دهد که بسیاری آن را بهترین تجربه شبیه به روح در بازی‌هایی که توسط FromSoftware ساخته نشده است، ارائه می‌دهد. با توجه به موفقیت تجاری و انتقادی این اکشن RPG، وقتی توسعه دهنده Neowiz در ماه نوامبر اعلام کرد که در حال کار بر روی یک دنباله است، جای تعجب نداشت. اطلاعات جالب دیگری در مورد توسعه آن ممکن است فاش شده باشد.

طبق آگهی استخدام منتشر شده در وب سایت رسمی Neowiz (از طریق @IdleSloth84_) توییتر) پ 2 دروغ لیستی برای برنامه ریزان توسعه دنباله ادعا می کند که این بازی “گرافیک درجه یک، طراحی سطح دقیق و عملکرد عالی را ارائه می دهد.” یک تجربه اکشن شدید. ”

اصلی دروغ پ با Unreal Engine 4 ساخته شد و یک بازی بسیار چشمگیر به نظر می رسید، بنابراین تصمیم توسعه دهنده برای حرکت به نسخه بعدی موتور برای ایجاد یک دنباله ممکن است لزوماً تعجب آور نباشد. بله.

البته، احتمالاً هنوز راه زیادی برای ساخت دنباله وجود دارد، اما Neowiz همچنین در حال کار بر روی DLC برای اولین بازی است، بنابراین طرفداران هنوز منتظر چیزهای زیادی هستند.

دروغ پ بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC موجود است. بررسی ما از بازی را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید