LEGO Horizon Adventures در Summer Game Fest معرفی شد و برای PS5 و PC منتشر شد – شایعه


جشنواره بازی تابستانی آینده در حال شکل گیری یک رویداد دو ساعته است. در حال حاضر قرار است چندین بازی در این نمایشگاه معرفی شوند. استعاره: ReFantazio و هیولا شکارچی وحشی به سر برش، اسکیت، و غیره. اگرچه سونی اخیراً رویداد خود را در قالب State of Play جدید برگزار کرده است، ادعا شده است که این نمایش یک اعلان شخص اصلی نیز خواهد داشت و اکنون می دانیم که این اعلامیه چه خواهد بود.

ماه گذشته، بازی Guerrilla و سونی با موضوع لگو افق بازی است، ماجراجویی افق لگواکنون، افشاگر برجسته billbil-kun در گزارشی از Dealabs ادعا می کند که این بازی در Summer Game Fest معرفی خواهد شد.

به گفته افشاگر، ماجراجویی افق لگو برنامه ریزی شده است که یک بازی اکشن ماجراجویی باشد که می تواند به صورت انفرادی یا مشارکتی بازی شود. جالب اینجاست که این بازی همزمان بر روی PS5 و PC با پشتیبانی از قابلیت بازی متقابل در هر دو پلتفرم منتشر شد. گفته می‌شود که این بازی، مانند دیگر عناوین پلی‌استیشن که اخیراً معرفی شده‌اند، به یک حساب PSN روی رایانه شخصی نیاز دارد، که به این معنی است که در بیش از 170 کشور جهان روی Steam فروخته نخواهد شد.

بر اساس این گزارش، ماجراجویی افق لگو این بازی مدت کوتاهی پس از معرفی در Summer Game Fest منتشر خواهد شد و در نسخه های استاندارد و لوکس در دسترس خواهد بود. تاریخ انتشار یا قیمت دقیق بازی را نمی دانیم، اما به نظر می رسد که به زودی همه چیز و بیشتر از آن را خواهیم دانست، پس منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید