LEGO Horizon Adventures تقریباً 7 تا 8 ساعت طول می کشد و جزئیات بیشتری از داستان در راه است.


با نگاهی به خط تولید پلی استیشن امسال، ماجراجویی افق لگو احتمالاً قابل توجه ترین.بازی های چریکی افق صفر سحراین اثر یک داستان ماجراجویی طنزآمیزتر است زیرا آلوی به دنبال مادرش می‌گردد و درگیر درگیری بزرگ‌تری می‌شود. جیمز ویندرر کارگردان روایت در پیش نمایش GameSpot اعلام کرد که مقیاس نیز متفاوت خواهد بود.

7-8 ساعت طول می کشد تا تکمیل شود، و برخی از عناصر پخش مجدد وجود دارد (ما بعداً آن را فاش خواهیم کرد). “این یک تفریح ​​وفادارانه نیست، و یک تقلید نیست. ما می‌خواستیم IP را مسخره کنیم. ما می‌خواستیم از تمام طنز خودارجاعی که مشخصه ویژگی‌های لگو است استفاده کنیم.”

ما همچنین می‌خواستیم بازی برای طیف وسیعی از مخاطبان قابل دسترسی باشد. […] ما یک بازی جهان باز کامل ایجاد نکردیم، بلکه داستانی را روایت کردیم که برخی از روح و مضامین اصلی را به تصویر کشید. […] این بیشتر یک الهام است. ”

در نتیجه، برخی از موضوعات سنگین مانند تغییرات آب و هوا و بی توجهی شرکت ها کم اهمیت جلوه داده شده است. “ما بدیهی است که برخی از موضوعات پیچیده تر و واقعا تاریک را در پس زمینه قرار داده ایم.

«بازی این ایده‌ها را در خود جای داده است، اما داستان بیشتر در زمان حال اتفاق می‌افتد، و داستان بیشتر احساسی است، درباره دختری که در جستجوی مادرش است که درگیر ماجرایی است روشن است.»

ممکن است شبیه به دیگر بازی‌های لگو به نظر برسد، اما شما به اندازه سایر عناوین گل میخ برای جمع‌آوری ندارید، مخصوصاً برای ارتقاء، و شمارنده گل میخ هم وجود ندارد. ویندرر می‌گوید به جای تمرکز بر عناصر کلکسیونی، شبیه بازی در فیلم لگو است، اما شخصیت‌هایی که در فیلم لگو ظاهر می‌شوند. افق صفر سپیده دم مطمئناً راهی قانع‌کننده برای جذب مخاطب گسترده‌تر است.

ماجراجویی افق لگو این فصل تعطیلات برای PS5، PC و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. جزئیات به زودی اعلام خواهد شد، لطفا منتظر آن باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید