LEGO Horizon Adventures از بازی محلی و آنلاین، بدون بازی متقابل پشتیبانی می کند


حتی اگر در تریلر اعلامی فاش نشده باشد، ماجراجویی افق لگو اقتباسی کمتر جدی از بازی چریکی است افق صفر سحرنه تنها کل جهان باز را تطبیق نمی دهد، بلکه دارای بازی co-op برای حداکثر دو بازیکن است، اگرچه حدود 7-8 ساعت طول می کشد. Local Co-op داده شده است، اما پشتیبانی آنلاین نیز در صفحه رسمی PlayStation تایید شده است.

البته اگر بخواهید می توانید به صورت انفرادی بازی کنید، اما به گفته یوتیوبر JorRaptor در توییتر، کراس پلی پشتیبانی نمی شود، حتی اگر در کنار PS5 روی رایانه شخصی و نینتندو سوییچ راه اندازی شود. Varl تنها شخصیتی است که در حال حاضر تایید شده است، اما JorRaptor اشاره می کند که ممکن است دو شخصیت قابل بازی دیگر وجود داشته باشد. هنوز فاش نشده است، اما به نظر می رسد تفاوتی در سبک بازی وجود ندارد (حداقل در حال حاضر).

ماجراجویی افق لگو در فصل تعطیلات امسال منتشر خواهد شد. این یک بازی لگو از نظر طنز است، اما سحر صفر پس زمینه بیشتر یک بازی اکشن ماجراجویی است تا یک بازی مبارزه ای. کارگردان داستان چریکی، جیمز ویندرر، این بازی را به یک فیلم لگو قابل بازی تشبیه می کند. افق شخصیت. منتظر جزئیات منتهی به انتشار باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید