LEGO 2K Drive دارای ریزتراکنش‌ها خواهد بود


2K اخیرا به طور رسمی معرفی شددرایو لگو 2k، یک مسابقه مسابقه ای جهان باز AAA با مضمون LEGO که توسط Visual Concepts توسعه یافته است، دارای بازی های زیادی است که چشم بسیاری را به خود جلب کرده است، اما برخی از جنبه های این تجربه همچنان مورد پسند توده ها نیست.

یکی از آنها، متأسفانه، تراکنش های کوچک است که برای اکثر بازی های منتشر شده در دوران مدرن جای تعجب ندارد. در مصاحبه با Wccftech گفت:درایو لگو 2kبرایان سیلوا، کارگردان سازنده، فاش کرده است که بازی مسابقه‌ای یک فروشگاه درون بازی خواهد داشت که بازیکنان می‌توانند آیتم‌های «اختیاری» مانند وسایل نقلیه و مینی فیگورها را خریداری کنند.

دو نوع آیتم موجود است، یکی که می توان آن را با ارز به دست آمده از طریق گیم پلی خریداری کرد و دیگری که باید با استفاده از سکه هایی که بازیکن باید خریداری کند و با پول واقعی کسب کند، خریداری شود.

درایو لگو 2k سیلوا گفت: این دارای یک فروشگاه درون بازی است، Unkie’s Emporium، که در آن بازیکنان می توانند آیتم های اختیاری مانند وسایل نقلیه جدید و مینی فیگورها را خریداری کنند. یا هر چیزی که می توان با استفاده از سکه های به دست آمده با خرید ارز واقعی خریداری کرد. ”

سیلوا تضمین می‌کند که بازی‌ها «ایمنی و مسئولیت‌پذیری» را در اولویت اول قرار می‌دهند، به‌ویژه وقتی صحبت از بازی کودکان در میان باشد.

“ایمنی و مسئولیت‌پذیری از اولویت‌های اصلی ما در هنگام ایجاد بود لگو 2k درایو،او گفت: “برای کمک به والدین در تصمیم گیری صحیح برای فرزندان خود، بازیکنان باید یک حساب 2K برای خرید ایجاد کنند. اگر بازیکن خردسال است، آن حساب باید یک حساب بزرگسال باشد.” باید توسط یک بزرگسال تأیید شود. و بزرگسالان می توانند خریدهای پول درون بازی را مسدود کنند.”

تراکنش‌های خرد به ندرت مورد استقبال مخاطبان گسترده‌تری قرار می‌گیرند، و این واقعیت که آیتم‌های قابل خرید در فروشگاه بازی شامل مواردی مانند وسایل نقلیه می‌شود، نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کند. “اختیاری” باشد. با توجه به این واقعیت که بازی روی کنسول‌های نسل فعلی 70 دلار قیمت دارد، این جزئیات می‌تواند آن را حتی کمتر از آنچه که می‌بود محبوبیت کند.

درایو لگو 2k19 می برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC در دسترس است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *