شبیه سازهای LEGO 2K Drive، Sable و PowerWash رایگان با PS Plus Essential در ماه دسامبر


سونی بازی های رایگانی را معرفی کرده است که ماه آینده به PlayStation Plus Essential اضافه می شوند. از 5 دسامبر، مشترکین می توانند مطالبه کنند درایو لگو 2k و شبیه ساز قدرت شستشو در PS4 و PS5، سمور محدود به نسل فعلی تا 1 ژانویه 2024 قابل استفاده است.

درایو لگو 2k اوایل امسال راه اندازی شد و مسابقات جهانی باز را برای سری لگو ارائه کرد. بازیکنان می‌توانند از آجرهای لگو وسایل نقلیه بسازند، در اطراف Bricklandia مسابقه دهند تا جوایز آسمانی کسب کنند، و در مینی‌بازی‌ها و ماموریت‌های جانبی مختلف شرکت کنند. همچنین از cross-play نیز پشتیبانی می کند.

شبیه ساز قدرت شستشو “تمیز کردن آنها” مبتکرانه FuturLab حول شستن اشیا می چرخد. هر مکان مکینگهام دارای نازل ها و مایعات تمیزکننده متفاوتی است که هر کدام چالش های منحصر به فردی دارند. همچنین از بازی Co-op پشتیبانی می کند و به روز رسانی های مختلف مکان های بازی را اضافه کرده است مانند: فانتزی نهایی 7.

سرانجام، سمور یک بازی ماجراجویی فریبنده است که در آن بازیکنان قهرمان اصلی را از طریق آیین های عبور راهنمایی می کنند، با هاوربایک در جهان حرکت می کنند و خرابه های باستانی را کشف می کنند. مثل همیشه، هر سه بازی نیز در دسترس و در دسترس مشترکین پلی استیشن پلاس دلوکس و پریمیوم هستند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید