Layers of Fears_02

Layers of Fear “بهترین اثر سفر ما در این فرنچایز” خواهد بود – Bloober Team


تپه خاموش 2 واضح است که این بزرگترین پروژه ای است که کارشناسان ترسناک Bloober در حال حاضر روی آن کار می کنند، اما این تنها پروژه نیست.سال گذشته، توسعه دهندگان اعلام کردند لایه های ترس، با توجه به پیش‌فرض بازنگری، بازنگری و ادغام داستان‌های دو بازی اول این سری، قسمت سوم از طولانی‌ترین فرنچایز ترسناک به چشم‌انداز بسیار جالبی تبدیل می‌شود.

در واقع، طبق گفته خود تیم Bloober، لایه های ترس این «بهترین کار» سازنده در این مجموعه خواهد بود.حتی اگر دوبله نشده باشد لایه ترس 3، دنباله آینده “طبق گفته سرپرست تولید Bloober Team، Kacper Michalski، کل داستان سریال را کامل کنید.

“تیمیکالسکی در مصاحبه اخیر خود به GamingBolt گفت: «بازی بعدی او تاج سفر ما با این فرنچایز خواهد بود.من می خواستم با ادغام داستان هایی از این مجموعه، میراثی ماندگار برای این مجموعه خلق کنم. لایه ترس 1 چه زمانی لایه ترس 2 و آنها را با فصل جدیدی تکمیل کنید که کل داستان را کامل می کند. لایه های ترس داستانی فراگیر درباره هنرمندان اخلاقاً پاره پاره شده و تاریکی پنهان در قلب آنها را در بر می گیرد.

Kacper همچنین با GamingBolt تایید کرد، لایه های ترس در درجه اول بر روی اتمسفر و داستان به جای مبارزه (مانند نسخه قبلی) تمرکز می کند و “عناصر جدید گیم پلی” را برای تأکید بیشتر بر اکشن معرفی می کند.

لایه های ترس همه چیز در مورد داستان و فضای غوطه ور است، نه اکشن.” “با این حال، ما عناصر جدیدی از گیم پلی را به بازی دوم معرفی کرده ایم. بازیکنان آنها را شگفت زده خواهند کرد.”

در طول مصاحبه، تیم Bloober همچنین در مورد برنامه های آینده خود با GamingBolt صحبت کرد. تپه خاموش 2 بازسازی چقدر صادقانه داستان اصلی را بازتولید کرد و چه تأثیری بر توسعه داشت؟ Resident Evil 2، نحوه حضور ماساهیرو ایتو و آکیرا یامائوکا از کهنه سربازان سریال در این پروژه و امکان انجام کارهای اضافی توسط استودیو. تپه خاموش پروژه و غیره

مصاحبه کامل با سازنده به زودی منتشر خواهد شد، پس با ما همراه باشید.

لایه های ترس قرار است در اوایل سال 2023 برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat