ویدیوی لایه‌های ترس، پیانیست را در فیلم کوتاه جدید معرفی می‌کند


تیم Bloober قبلاً محتوای بیشتری را برای آخرین قسمت منتشر کرده بود لایه های ترسو این مزاحمت با یک فیلم لایو اکشن جدید ادامه می‌یابد که به نظر می‌رسد دوران کودکی پیانیست را روشن می‌کند. این ویدئو به تازگی در کانال رسمی یوتیوب پلی استیشن منتشر شده است و در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

این فیلم کوتاه لایو اکشن دختر جوانی را به تصویر می کشد که با مادرش در عمارتی شاد زندگی می کند و صحنه های متعددی از تمرین پیانو و آواز خواندن این دو وجود دارد. این خاطرات خوش به سرعت با نزدیک شدن به شب تاریک می شوند و همان دختری دیده می شود که در کف عمارت با گچ سفید در حال نوشتن پیام های مرموز است.در همین حال، یک کاور مالیخولیایی از جانی کش شما آیا آفتاب من در پس زمینه پخش خواهد شد.

این امکان کاملاً وجود دارد که این ویدیو یک همکاری منظم بین هنرمند لهستانی Natalia Szroeder و Bloober Team برای جشن پانزدهمین سالگرد توسعه دهنده باشد، اما این امکان نیز وجود دارد که این یک مزاحمت بزرگتر باشد. لایه های ترس حتی با DLC و پروژه های جدید توسعه دهندگان. بررسی ما از بازی را اینجا ببینید. در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Usaid

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید