آخرین به روز رسانی Starfield اسلایدر FOV را اضافه می کند و سایر مشکلات را برطرف می کند


میدان ستاره این ممکن است پایدارترین بازی Bethesda تا به امروز باشد، اما این بدان معنا نیست که عاری از مشکلات فنی است. بازیکنان با مشکلات عملکرد و همچنین باگ های آزاردهنده در ماموریت های خاص مواجه شده اند، اما خوشبختانه آخرین به روز رسانی این مشکلات را حل کرده است.

به روز رسانی 1.7.36 (در دسترس برای هر دو سری Xbox و PC) یک پچ کوچک است که یک نوار لغزنده FOV اضافه می کند که به بازیکنان اجازه می دهد دید محیطی خود را در هر دو حالت اول و سوم شخص تنظیم کنند. علاوه بر این، این پچ عملکرد پردازنده گرافیکی Intel Arc را نیز بهبود می بخشد. در نهایت، این وصله همچنین برخی از باگ‌های آزاردهنده مسدودکننده پیشرفت را که می‌توانند در طول کوئست‌ها رخ دهند، برطرف می‌کند.پژواک های گذشته“.

بررسی ما را در مورد میدان ستاره از اینجا بگذر Bethesda همچنین فاش کرد که این بازی تنها در دو هفته از 10 میلیون بازیکن گذشته است و تعداد بازیکنان قابل توجه آن افزایش یافته است. میدان ستاره این سریعترین فروش IP جدید در اروپا در سال جاری است.

به روز رسانی Patch Notes 1.7.36:

عمومی

میدان دید: اکنون یک نوار لغزنده در تنظیمات موجود است تا به بازیکنانی که از اول یا سوم شخص استفاده می کنند اجازه می دهد FOV را تنظیم کنند.

عملکرد و ثبات

[PC ONLY] ثبات بهبود یافته برای پردازنده گرافیکی Intel Arc.
بهبود پایداری و عملکرد اضافی مختلف.

جستجو

Echoes of the Past: به مشکلی پرداخته است که در آن موجودات تونل زنی می توانند مکان هایی را انتخاب کنند که مانع پیشرفت آنها شود.نویسنده: Usaid

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید