Last Epoch در 21 فوریه دسترسی زودهنگام را ترک می کند


توسعه دهنده Eleventh Hour Games یک بازی اکشن RPG مبتنی بر غارت معرفی کرده است. دوران گذشته این بازی در تاریخ 21 فوریه 2024 از دسترسی زودهنگام خارج می شود. این بازی در ابتدا به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه در استیم در می 2019 منتشر شد و از آن زمان به‌روزرسانی‌های زیادی از جمله پشتیبانی از بازی چند نفره مشترک دریافت کرده است.

در پست از دوران گذشته در انجمن، استودیو اعلام کرد که برنامه هایی برای محتوای بازی پس از عرضه دارد. دوران گذشته قرار است هر چند ماه یک بار محتوای جدید قابل توجهی را در قالب فصلی دریافت کند که استودیو آن را Cycles می نامد. این چرخه ها شامل محتوای جدید پایان بازی، مهارت ها، آیتم های منحصر به فرد، سیستم های گیم پلی و موارد دیگر است.

برای نسخه 1.0، دوران گذشته همچنان محتوای کمی از جمله اضافه شدن بخش های آیتم و پیش نمایش Warlock ژانویه دریافت می کند. پیش نمایش Falconer در اوایل فوریه منتشر می شود زیرا بازی وارد آخرین ماه دسترسی زودهنگام می شود.

مانند معاصرانش، دیابلو 4 و مسیر تبعید، دوران گذشته یک بازی RPG اکشن غارت محور است که بازیکنان را وارد داستانی مبتنی بر سفر در زمان می کند. ویژگی منحصر به فرد این بازی این است که درخت مهارت خود را دارد که می تواند بر نحوه عملکرد مهارت های شما تأثیر بگذارد. دوران گذشته دارای پنج کلاس قابل بازی است که هر کدام دارای سه کلاس استادی هستند که در طول کمپین بازی باز می شوند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید