یادداشت‌های وصله آخرین Epoch 1.0 قبل از عرضه در 21 فوریه منتشر شد


Developer Eleventh Hour Games در حال آماده سازی یک اکشن RPG است دوران گذشتهپچ یادداشت های 1.0 بازی را در انجمن های رسمی خود منتشر کرد و در 21 فوریه از دسترسی اولیه خارج شد. با تفکیک دقیق تقریباً همه تغییرات و ویژگی های جدید، دوران گذشته پچ اصلی همچنین یک تریلر جدید به بازی اضافه می کند که می توانید آن را در زیر مشاهده کنید.

پچ یادداشت‌های زیادی وجود دارد که نمی‌توان همه آنها را در اینجا فهرست کرد، اما نکات برجسته قابل توجهی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند پس از پخش زنده بازی از تعمیر و نگهداری 24 ساعته انتظار داشته باشند. ویژگی جدید اصلی که در آپدیت به بازی اضافه شده است، یک آیتم است که به بازیکنان اجازه می دهد به انجمن Merchant Guild یا Circle of Fortune بپیوندند. هر جناح به بازیکنان اجازه می دهد تا انتخاب هایی داشته باشند که بر نحوه بدست آوردن لوت جدید در طول بازی تأثیر می گذارد.

همچنین بازیکنان می‌توانند هر زمان که بخواهند بدون از دست دادن پیشرفت شهرت، دو گروه را ترک کرده یا بین آن‌ها جابه‌جا شوند و آزمایش‌ها و سفارشی‌سازی بیشتر را تشویق کنند.

دوران گذشته ما همچنین یک حالت آفلاین کامل اضافه کرده ایم. با رفتن به ویژگی‌های عنوان در رابط کاربری Steam و انتخاب حالت عادی و حالت آفلاین در گزینه‌های راه‌اندازی، می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. بازیکنان آفلاین هیچ تفاوت عمده‌ای در بازی پیدا نمی‌کنند، به غیر از برخی تفاوت‌های جزئی در رابط کاربری، مانند پنهان بودن تب شخصیت آنلاین و غیرفعال شدن منوی کشویی انتخاب منطقه.

این به‌روزرسانی تقریباً در تمام جنبه‌های دیگر بازی، از جمله تمام کلاس‌ها، توانایی‌های غیرفعال و آیتم‌های منحصربه‌فرد و مجموعه، تغییرات زیادی را به ارمغان می‌آورد. این آپدیت همچنین آیتم های منحصر به فرد جدیدی را به بازی اضافه می کند.

برای جزئیات، لطفاً یادداشت های پچ را در وب سایت رسمی بررسی کنید. دوران گذشته انجمن.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید