استودیو Larian استودیوی جدیدی را در ورشو افتتاح کرد


پس از موفقیت بزرگ، دروازه بالدر 3 استودیو Larian تصمیم گرفته است که بر روی دو پروژه جدید بر اساس IP خود کار کند و یک استودیوی جدید را معرفی کرده است. این شرکت که در ورشو، لهستان تأسیس شده است، توسعه دو بازی RPG بسیار جاه طلبانه را آغاز کرده است و مشتاقانه منتظر رشد تیم خود و افتتاح هفتمین استودیوی خود در قلب صحنه بازی پر جنب و جوش لهستان است، هیچ راهی بهتر برای تحقق چشم انداز ما وجود ندارد او در توییتی نوشت.

صفحه مشاغل ما چندین موقعیت در دسترس دارد، از جمله طراح RPG، برنامه نویس گرافیک، برنامه نویس ابزار، و نویسنده. برای کسانی که نمی توانند نقشی را پیدا کنند که با مجموعه مهارت آنها مطابقت داشته باشد، ما همچنین یک گزینه استخدام آزاد داریم.

هنوز روزهای اولی است که در مورد پروژه های آینده لاریان بیشتر بشنویم. مدیرعامل Swen Vincke گفت که این فناوری هنوز در دسترس نیست، اما آنها “RPG های بسیار بزرگ” را در ذهن دارند. با این حال، پروژه فوری دیگری احساس جدید یا «به اندازه کافی آشنا، اما متفاوت» خواهد داشت.من آن را بی اهمیت جلوه نمی دهم دروازه بالدر 3 با این حال، به گفته مدیر انتشارات Michael Douse، این احتمال نیز وجود دارد که به زودی دسترسی داشته باشد.

دروازه بالدر 3 این بازی که روی Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است، تقریباً 15 میلیون دستگاه فروخته و جوایز متعددی را به دست آورده است. لاریان امسال هنوز دارای ویژگی‌های جدیدی است، از جمله پایان‌های شیطانی بیشتر، پشتیبانی رسمی ماد روی همه پلتفرم‌ها و کراس پلی. در ضمن، منتظر به روز رسانی ها باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید