داستان اصلی “کوکوتسوگامی ~مسیر الهه” بیش از 20 ساعت است


و جزم اژدها 2 کپکام اوایل امسال قیمت گذاری بازی های خود را با قیمت 70 دلار آغاز کرد، اما این شرکت قصد دارد در آینده چندین عنوان قابل توجه را با قیمت های پایین تر عرضه کند. کوکوتسوگامی ~مسیر الهه~ و اخیرا اعلام شده است ریمستر دیود بریزینگ لوکس هر دو به قیمت 50 دلار فروخته می شوند. در مصاحبه اخیر با Automaton Media، Yoshiaki Hirabayashi تهیه کننده به قیمت بازی اشاره کرد و گفت که با وجود قیمت پایین، خدای کشور شما هرگز از محتوا خالی نخواهید شد.

به گفته هیرابایاشی، داستان اصلی بازی “بیش از 20 ساعت” خواهد بود و همچنین ماموریت ها و چالش های اضافی برای بازیکنان وجود دارد که فراتر از داستان اصلی دنبال می شوند و گفته می شود که این امکان وجود دارد.

او می گوید: «فقط 20 ساعت طول می کشد تا داستان کامل شود. و البته ماموریت‌ها و چالش‌هایی وجود دارد که حتی پس از اتمام داستان باید انجام شود، بنابراین فکر می‌کنم حجم بازی با عناوین تمام‌قیمت قابل مقایسه باشد.»

کوکوتسوگامی ~مسیر الهه~ این بازی در 19 جولای برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. همچنین از روز انتشار بر روی Game Pass در دسترس خواهد بود. دموهای بازی در تمامی پلتفرم ها در دسترس هستند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید