کارگردان “Kokutsugami: Path of the Goddess” می گوید توسعه در “مرحله نهایی” است.


Capcom برای اولین بار تریلر جدیدی را منتشر کرد مسیر الهه Kunitsukamiعنوان استراتژی اکشن با زیبایی شناسی الهام گرفته از دنیای جدید: به اعماق و اوکامی، جزئیات حلقه گیم پلی را نشان می دهد. آنها همچنین تایید کردند که در سال 2024 راه اندازی می شود و در روز اول Game Pass عرضه می شود. با این حال، ممکن است زودتر از حد انتظار باشد.

کارگردان Shuichi Kawada در گفتگو با Xbox Wire تایید کرد که بازی “در حال حاضر در مراحل نهایی توسعه است.” این بازی دارای ترکیبی بسیار واضح از ژانرهای اکشن و استراتژی است و از عناصر مختلف فرهنگ ژاپنی الهام می گیرد.

“با تمام آنچه گفته شد، ما برای تجربه این بازی هیجان زده هستیم (و شاید کمی عصبی، به روشی خوب!) بهترین چیزی که این بازی ارائه می دهد کل تیم سخت کار می کنند تا بهترین تجربه ممکن را ارائه دهند. پس لطفا منتظر آن باشید.”

مسیر الهه Kunitsukami این بازی برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. این بازیکن را به تصویر می کشد که دوشیزه را به سمت دروازه ای که شیطان ظاهر می شود هدایت می کند. قبل از آن، آنها می توانند کارهای مختلفی انجام دهند، مانند پاکسازی زمین از فساد و نجات روستاییان برای کمک به دفاع. نبرد با دروازه در شب آغاز می شود و با مهر و موم کردن دروازه توسط Maiden به اوج می رسد.

اطلاعات بیشتر (و شاید تصاویر گیم پلی) در مورد این عنوان در Capcom Highlights Day 1 که امروز در ساعت 15:00 PT پخش می شود، فاش خواهد شد. لطفا منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید