نسخه دمو “Kunitsu-Gami: Path of the Goddess” امروز منتشر شد، تریلر جدید صحنه، مبارزات و غیره را نشان می دهد.


کشور خدا ~راه الهه~ ممکن است این کار اصلی یا یک فیلم پرفروش Capcom نباشد، اما کار بعدی این شرکت است و تبلیغات پیش از انتشار انتظارات را افزایش داده است، بنابراین انتظارات زیادی را برانگیخته است. پیش از انتشار قریب‌الوقوع، Capcom جزئیات جدیدی از بازی ارائه کرده است.

کشور خدا ~راه الهه~ بازیکنان وارد محیطی به سبک ژاپنی می شوند که هدف اصلی آنها این است که روستاهایی را که بازدید می کنند از فساد رها کنند. حلقه اصلی بازی حول یک چرخه روز/شب می چرخد، با تمرکز روز بر کاوش و بازسازی دهکده و تمرکز شبانه بر روی مبارزه.

از سوی دیگر، مبارزات بر روی مبارزات متمرکز بر استراتژی زمان واقعی متمرکز است و بازیکنان همچنین می توانند اکشن را متوقف کنند. در اینجا، استفاده از دهکده هایی که استخدام می کنید مهم می شود و گیم پلی بازی ترکیبی از استراتژی، اکشن بلادرنگ و دفاع از برج است. برای جزئیات بیشتر تریلر زیر را ببینید.

از سوی دیگر، Capcom کوکوتسوگامی ~مسیر الهه~ از امروز در تمامی پلتفرم ها در دسترس است. علاوه بر این، شرکت گرگشامل لباس‌های مضمون، سلاح و موسیقی است. گرگ در یک بازی استراتژیک آینده گنجانده خواهد شد. Capcom اعلام کرده است که اگر نسخه ی نمایشی به تعداد کافی بازیکن جذب کند، محتوای مشترک پس از انتشار بازی به صورت رایگان در اختیار همه بازیکنان قرار خواهد گرفت.

کشور خدا ~راه الهه~ این بازی در 19 جولای برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید