Kunitsukami: یک شیرجه عمیق در مسیر الهه نمایانگر ورقه های چرکین، انواع واحد و غیره است.


Capcom برخی از جزئیات جدید و ویندوز انتشار را اعلام کرده است. مسیر الهه Kunitsukamiعنوان استراتژی اکشن آینده. Capcom Highlights Day 1 جزئیات گیم پلی را به نمایش گذاشت. آن را در زیر بررسی کنید.

هدف این است که دوشیزه یوشیرو را از طریق دروازه های توری مختلف راهنمایی کنید تا شیت را متوقف کند. شما می توانید ناخالصی ها را پاکسازی کنید، روستاییان را نجات دهید و ماسک هایی با قدرت های مختلف ببخشید. چوب‌دارها در مبارزات نزدیک خوب هستند، کمانداران در بردهای دور خوب هستند، و تمرین‌کنندگان در طلسم کردن خوب هستند. تنظیمات از روز به شب در زمان واقعی تغییر می کند، و زمان زیادی طول نمی کشد تا شما با انبوهی از Seethe مبارزه کنید.

در حالی که از یوشیرو محافظت می کنید، با ارتش شیاطین مبارزه کنید. گارد Tsuba به شما امکان دسترسی به حملات قدرتمند را می دهد و به شما این امکان را می دهد که نقش و جایگاه روستاییان خود را در شب تغییر دهید. به نظر می رسد پاکسازی هر دروازه یک روز طول می کشد و این روند از نو شروع می شود. Festering Seethe یک نسخه قدرتمندتر از The Seethe است و شبیه به یک رئیس است.

مسیر الهه Kunitsukami این بازی امسال برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد و در مراحل نهایی توسعه قرار دارد. همچنین از روز اول در Game Pass در دسترس خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید