“Kokutsugami: Path of the Goddess” Capcom هیچ برنامه ای برای DLC ندارد


از عناوین تک نفره بازی Resident Evil چیزهای در حال پیشرفت و غیره شکارچی هیولا و مبارز خیابانیCapcom دوست دارد از بسیاری از نسخه های منتشر شده با محتوای پس از عرضه و DLC پشتیبانی کند، اما این استراتژی ای نیست که شرکت همیشه با همه عناوین خود از آن استفاده می کند.به عنوان مثال، آینده کوکوتسوگامی ~مسیر الهه~ به نظر می رسد این یک تلاش یکباره است و هنوز برنامه ای برای پشتیبانی پس از راه اندازی وجود ندارد.

تهیه کننده یوشیاکی هیرابایاشی در مصاحبه ای با Automaton Media تایید کرد که Capcom هیچ برنامه ای برای اضافه کردن محتوای جدید به عنوان استراتژی اکشن آینده از طریق DLC ندارد.

وی گفت: برنامه ای برای افزودن محتوا به این بازی در قالب DLC نداریم.

البته باید دید آیا این بازی آنقدر موفق خواهد بود که نظر کپکام را تغییر دهد یا خیر، اما به نظر می رسد فعلاً در برنامه های آن ها نباشد. در هر صورت، داستان اصلی قرار است بیش از 20 ساعت طول بکشد، بنابراین به نظر می رسد که بازی حتی پس از انتشار نیز فاقد محتوا نخواهد بود.

کوکوتسوگامی ~مسیر الهه~ این بازی در 19 جولای برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد و همچنین در هنگام عرضه بر روی Game Pass در دسترس خواهد بود. یک نسخه آزمایشی در حال حاضر در همه سیستم عامل ها موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید