Silent Hill 2 Remake_07

کونامی با استودیوهای دیگر درباره بازسازی Silent Hill 2 صحبت کرده است، توسعه دهنده قبل از همکاری با تیم Bloober تایید کرده است.


اعلامیه توسعه مورد انتظار Bloober Team تپه خاموش 2 این بازسازی مطمئناً با واکنش‌هایی از هیجان گرفته تا کنجکاوی و ترس توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

این از Maciej Głomb از تیم Bloober است. او، تپه خاموش 2 بازسازی در مصاحبه اخیر با GamingBolt، گلومب تایید کرد که کونامی در حال مذاکره با “استودیوهای دیگر” در مورد بازسازی احتمالی بوده است. تپه خاموش 2 او افزود، قبل از اینکه پروژه را به Bloober Team بدهد، این شرکت ژاپنی این واقعیت را در نظر گرفت که استودیوی لهستانی چندین عضو در تیم خود دارد.کسی که بازی اصلی را از درون می شناسد».

تا آنجا که من می دانم، کونامی مطمئناً با استودیوهای دیگر درباره ایده بازسازی صحبت کرده است. تپه خاموش 2جای تعجب نیست، زیرا به نظر من چنین بازی هایی باید توسط پرشورترین توسعه دهندگان مدیریت شوند. “این واقعیت که آنها ما را انتخاب کردند یک تفاوت بزرگ و یک تقویت انگیزشی بزرگ بود. افرادی هستند که بازی اصلی را از درون می شناسند، و فکر می کنم کونامی بلافاصله متوجه این موضوع شد.”

البته، تپه خاموش ماساهیرو ایتو کهنه کار (کارگردان هنری و طراح موجودات) و آکیرا یامائوکا (آهنگساز) نیز با تیم Bloober روی این پروژه کار می کنند. در واقع، به گفته استودیو، آنها “فعالانه” در توسعه بازی شرکت می کنند.

گلومب همچنین گفت که تیم Bloober در ابتدا برای موافقت با پروژه به دلیل “سنگینی مسئولیتی که به همراه دارد” مردد بود، اما استودیو در نهایت موافقت کرد که “یک نفر دیگر بازسازی را انجام دهد”. من نمی توانستم آن را تصور کنم. ،” او توضیح داد. .

او گفت: «همانطور که می‌توانید تصور کنید، وقتی آنها با پیشنهاد ما تماس گرفتند، با توجه به سنگینی مسئولیتی که به همراه داشت، برای مدتی مردد بودیم. در عین حال، نمی‌توانستیم کسی را غیر از ما در حال انجام یک بازسازی تصور کنیم. ما مطمئن بودیم که هر کاری که در توان داریم انجام خواهیم داد تا رفتاری را که شایسته آن است انجام دهیم. در آینده، این تصمیم خوبی بود. “

در همان مصاحبه، گلومب همچنین فاش کرد که کونامی می‌خواست بازسازی «تا حد ممکن» به نسخه اصلی نزدیک شود. سایلنت هیل ۲. تهیه کننده هم صحبت می کند رزیدنت اویل 2 بازسازی 2019 و تأثیر آن بر تیم Bloober در طول توسعه.

مصاحبه کامل با تیم بلوبر به زودی منتشر خواهد شد، پس با ما همراه باشید.

تپه خاموش 2 در حال توسعه برای PS5 و PC.نویسنده: Shubhankar Parijat