کوجیما در حال کار بر روی یک بازی کاملاً جدید اعلام نشده است و می‌خواهد در سال 2023 بازی‌های بیشتری را فاش کند.


اخیرا توسط Kojima Productions و Sony اعلام شده است Death Stranding 2، به زودی پس از تایید، Death Stranding یک فیلم سینمایی نیز در دست تولید است. اما هیدئو کوجیما و تیمش تعداد بیشتری از آهن‌ها را شامل می‌شوند. در این مرحله، هیچ کس را شگفت زده نمی کند.

به مناسبت هفتمین سالگرد تولید کوجیما، این استودیو اخیراً ویدیویی از کوجیما منتشر کرده است که پیامی را با طرفداران به اشتراک می‌گذارد، و همچنین دفتر جدید استودیو (که به نظر می‌رسد مستقیماً از آینده علمی تخیلی پیچیده بیرون آمده است) را به نمایش گذاشته است.

به عنوان بخشی از این پیام، کوجیما تایید کرد که استودیو در حال حاضر در حال کار بر روی پروژه “کاملا جدید” دیگری علاوه بر پروژه فوق الذکر است. Death Stranding 2او امیدوار است که در کنار “چند پروژه بصری” بتواند در سال 2023 در مورد همه جزئیات بیشتر صحبت کند.

“بعلاوه Death Stranding 2کوجیما گفت، ما همچنین در حال آماده سازی یک بازی کاملا جدید و چند پروژه بصری هستیم.

اوایل سال جاری تایید شد که کوجیما پروداکشنز با مایکروسافت همکاری می کند تا روی یک بازی بومی ابری به طور انحصاری برای ایکس باکس کار کند که به ادعای لو رفته یک عنوان ترسناک خواهد بود. مصرف بیش از حدبا بازی مارگارت کوالی ( Death Stranding).فیلم گیم پلی از مصرف بیش از حد اخیرا نیز لو رفت.

به نحوی مصرف بیش از حد ما هنوز پروژه جدید اعلام نشده مورد بحث را ندیده‌ایم، اما به نظر می‌رسد در آینده‌ای نه چندان دور به شکلی متوجه این موضوع خواهیم شد، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد آن باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید