ناک اوت سیتی در 6 ژوئن آفلاین می شود


بازی PvP Dodgeball توسط Velan Studiosشهر حذفیتقریباً دو سال پیش از زمان عرضه‌اش، طرفداران قابل‌توجهی پیدا کرده است، اما به نظر نمی‌رسد این بازی زیاد دوام بیاورد. توسعه دهنده در 6 ژوئن اعلام کرد کهشهر حذفیخاموش شود؟

چرا؟ به طور خلاصه، استودیو Velan افراد یا منابعی برای به روز رسانی و بهبود بازی به روشی که می خواهد و در عین حال پشتیبانی مداوم از بازی را حفظ می کند، ندارد. به این ترتیب، استودیو مصمم است تا دانشی را که در طول توسعه و دوره پس از عرضه بازی جمع آوری کرده است، در پروژه بعدی خود به کار گیرد.شهر حذفیبازی

توسعه دهنده نوشت: “ایجاد بازی های مختلف که هیچ نقطه مقایسه ای ندارند و اجرای یک سرویس زنده برای اولین بار در بسیاری از مشاغل، چند سال گذشته را به ویژه چالش برانگیز کرده است.” “با وجود بیش از 12 میلیون بازیکن و میلیاردها KO در سراسر جهان، بازی نیاز به تلاش قابل توجهی برای جذب و حفظ بازیکنان کافی برای ماندگاری دارد. برخی جنبه‌ها وجود دارند که نیاز به سردرگمی دارند: ما یک استودیوی مستقل کوچک هستیم، بنابراین اینطور نیست. امکان ایجاد چنین تغییرات سیستمی در بازی‌های زنده و در عین حال حمایت از آنها وجود دارد. مشخص شد که Velan باید از طریق نوآوری راه را برای بهترین‌های خود هموار کند.

اکنون می‌توانیم همه چیزهایی را که آموخته‌ایم، آنچه را که به دست آورده‌ایم، و آنچه را که باید بهبود دهیم، برداریم و روی کشف تجربیات جدید و ممکن کار کنیم. شهر حذفی بازی ها و محصولات دیگربسیاربرانگیخته. ما در حال حاضر در حال بررسی جامع همه جنبه های بازی، تمام بازخوردهای جامعه و داده های تجزیه و تحلیل و همچنین روند توسعه هستیم. امید ما این است که در آینده ای نه چندان دور بتوانیم از همه این اطلاعات استفاده کنیم تا به کارهای بعدی بپردازیم. شهر حذفی کائنات. نمی توانم قولی بدهم اما شهر حذفی ما به آنچه انجام می دهیم برمی گردیممی توان ما قول می دهیم که همچنان شاهد بازی های جدید و نوآورانه از استودیو Velan باشیم که بازیکنان در سراسر جهان را شگفت زده و خوشحال می کند. ”

با این حال، قبل از اینکه بازی آفلاین شود، به‌روزرسانی‌های زیادی برای کسانی که می‌خواهند تا پایان بازی ادامه دهند دریافت می‌کند. ۶ رویداد، لوازم آرایشی جدید، لیست پخش، نقشه‌های جدید و موارد دیگر را اضافه می‌کند. در همان روز بازی ریزتراکنش ها را نیز غیرفعال می کند.

“برای جبران این، ما وسایل را جمع کردیمهر روزاستودیو Velan می نویسد: XP، Style Chips و هزاران جایزه Holobux در رویداد فصل 9 به دست آورید. “هر رویداد همچنین دارای یک فروشگاه فروش بزرگ با تخفیف های بزرگ است، و تقریباً هر کالای آرایشی که تا به حال فروخته اید در یکی از این فروشگاه های فروش قرار می گیرد. لیگ پلی، جوایز ورود روزانه، پاداش Brawl Pass نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. و قیمت Premium Brawl Pass به 50 Holovax کاهش یافته است (که به راحتی با گذرنامه رایگان به دست می آید).

فصل 9 در 23 می به پایان می رسد. این همچنین آغاز آخرین رویداد خداحافظی دو هفته‌ای است که شامل XP سه‌گانه، جوایز جدید و بازگشت لیست پخش Superpowers: Power Grab است. در نهایت در 6 ژوئن سرورهای بازی آفلاین می شوند و شما قادر به بازی نخواهید بود. استودیوی Velan قصد دارد نسخه ای مستقل از بازی را برای کسانی که می خواهند پس از بسته شدن بازی روی سرورهای خصوصی خود ادامه دهند، منتشر کند.

شهر حذفیموجود بر روی PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید