Kingdom Hearts 4 در Summer Game Fest نمایش داده نخواهد شد


به نظر می رسد که جشنواره بازی تابستانی آینده یک نمایش امیدوارکننده خواهد بود، اما مانند همیشه، مهم است که با انتظارات درست وارد آن شوید. و اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آینده بازی هستید، قلب های پادشاهی، احتمالاً ناامید خواهید شد.

این بیانیه ای است از سوی خود جف کیلی، خالق، تهیه کننده و مجری بازی Summer Game Fest. در یک جلسه پرسش و پاسخ زنده اخیر در توییچ، قلب های پادشاهی 4 اکشن RPG مورد انتظار قرار است در رویدادی که در 7 ژوئن برگزار می شود رونمایی شود، اما آقای Keighley بلافاصله این انتظارات را نادیده گرفت و گفت کسانی که مدت ها منتظر بازی RPG اکشن در این رویداد بودند “ناامید خواهند شد. “خواهد بود.”

در برخی نشت ها، قلب های پادشاهی 4در سال 2022 اعلام شد و عرضه آن در سال 2025 را هدف قرار داده است، بنابراین گمانه زنی ها در مورد نمایش های آینده کاملاً بی اساس نیست، اما حداقل به نظر می رسد که این بازی قرار نیست در جشنواره تابستانی آینده نمایش داده شود.

با این حال، به نظر می رسد که این ویترین مملو از بازی باشد و چندین بازی اصلی برای این رویداد تایید شده است، از جمله: استعاره: ReFantzio، Monster Hunter Wild، و یک بازی بزرگ جدید توسط 2K. طبق اطلاعات فاش شده، پلی استیشن همچنین اعلامیه های شخص اول بیشتری را ارائه خواهد کرد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید