اخبار Kingdom Hearts 4 در D23 در ماه آگوست اعلام می شود – شایعه


بیش از دو سال از معرفی رسمی اسکوئر انیکس می گذرد قلب پادشاهی 4، از آن زمان، این شرکت هیچ به‌روزرسانی درباره بازی منتشر نکرده است، بنابراین جای تعجب نیست که طرفداران به طور فزاینده‌ای نگران زمان انتشار اطلاعات جدید هستند. همچنین اخیرا تایید شده است که بازی اکشن RPG مورد انتظار در اواخر این هفته در فستیوال بازی تابستانی نمایش داده نخواهد شد، اما به نظر می‌رسد که به هر حال نیازی نیست خیلی منتظر بازی بعدی باشیم.

این به گفته فیلیپه لیما، سردبیر رسانه برزیلی یونیورسو نینتندو، که اخیراً در توییتر گفت: قلب های پادشاهی 4 انتظار می رود اواخر امسال در نمایشگاه سالانه دی 23 دیزنی رونمایی شود. میدوری، افشاگر معروف گفته است که ایده مشابهی دارد، اما تاکنون نتوانسته است این اطلاعات را به طور دقیق تایید کند.

D23 قرار است از 9 تا 11 آگوست در Anaheim برگزار شود، بنابراین اگر این اطلاعات دقیق باشد، هنوز چند ماه با Square Enix فاصله داریم و دیزنی در نهایت جزئیات جدید را اعلام می کند. قلب های پادشاهی 4درز در اوایل سال جاری ادعا کرد که این بازی برای عرضه در سال 2025 هدف گذاری شده است، بنابراین ممکن است در مورد آن نیز بیشتر بشنویم.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید