Kingdom Come: Deliverance Studio طراح سینما را برای پروژه جدید استخدام می کند


Warhorse Studio of Kingdom Come: Rescue Fame در حال کار بر روی عناوین جدید و موقعیت های باز برای طراحان سینمایی است. بر اساس این لیست، این کار شامل ساخت «کات سین هایی با کیفیت AAA پر از طنز، اکشن، هیجان و به طور کلی لحظات منحصر به فردی است که در استودیوهای بازی سازی دیگر یافت نمی شود».

اطلاعات زیادی در مورد این پروژه وجود ندارد، اما نیاز به تجربه با جعبه شنی CryEngine یا “موتور بازی مشابه” دارد. Kingdom Come: Rescue این پروژه جدید که با CryEngine توسعه می‌یابد، می‌تواند دنباله‌روی باشد، اگر یک RPG اکشن دنیای باز جدید نباشد. زمان مشخص خواهد کرد، پس با ما همراه باشید.

Kingdom Come: Rescue موجود بر روی Xbox One، PS4، PC و Nintendo Switch. داستان آن در سال 1403 در بوهمیا اتفاق می افتد و داستان هنری، پسر آهنگری را روایت می کند که به دنبال انتقام تخریب روستای خود است. علیرغم اینکه این عنوان به دلیل داستان شاخه ای و واقع گرایی آن مورد تحسین قرار گرفت، به دلیل باگ ها و مشکلات دیگر در زمان عرضه مورد انتقاد قرار گرفت.

با وصله‌ها و بهبودهای متعدد، DLC پولی به مرور زمان اضافه شد و تا ژوئن 2022 بیش از 5 میلیون واحد فروخته شد. در ضمن، منتظر جزئیات پروژه بعدی توسعه دهنده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *